Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Безалкогольний джин і ром почали продавати у Британії

Безалкогольний джин і ром вивів на ринок Великої Британії данський виробник безалкогольних напоїв Ish Spirits.

«Ми знаємо, у це складно повірити – що ми створили “безалкогольний алкоголь”. Але ми справді це зробили – і він надзвичайний», – розповідає засновник компанії Мортен Соренсен на офіційному сайті.

У компанії кажуть, що виготовляють джин і ром із натуральних інгредієнтів на зразок ягід ялівцю, ванілі та мускатного горіха. «Це ті самі інгредієнти, які містять звичайний джин чи ром. Та ми обережно екстрагували арому цих натуральних ботанікалів і спецій і завдяки запатентованим рецептам створили поєднання звичних смаків, але з мінімально можливим вмістом алкоголю».

Напої Ginish та Rumish – це версії звичних напоїв з 0,5% алкоголю. Засновник Соренсен розповідає, що вигадав ідею, коли проводив челендж у 100 днів без алкоголю. За його словами, він хотів «дати можливість насолоджуватися улюбленими напоями без алкоголю».

В ISH Spirits кажуть, що серед потенційної аудиторії напоїв – спортсмени, вагітні жінки та водії. У компанії додають, що вони підходять і для приготування коктейлів на основі джину та рому.

Напоїв Ginish та Rumish раніше можна було придбати у Данії, а тепер вони доступні і у Великій Британії.


Обкладинка: Ish Spirits

Статті на цю ж тему