Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Glendronach випускають віскі до фільму «Кінгс Мен». Forbes називає його «найкращим новим віскі року»

Односолодове шотландське віскі 29-річної витримки випускає виробник Glendronach. Присвятили серію фільму «Кінгс Мен», який вийде в український прокат у вересні. Колумніст Forbes Бред Джафі називає віскі «найкращим новим шотландським віскі року».

«Кінгс Мен» – це приквел франчайзу «Кінгсмен» про таємну організацію шпигунів Сполученого Королівства. У новому фільмі в центрі подій опиняться засновники організації – у часи Першої світової війни. 

Трейлер фільму «Кінгс Мен»

Обмежену серію Glendronach вирішили присвятити британським військовим, які брали участь у війні. Пов’язали це зі справжньою історією: у 1913 році троє друзів придбали три пляшки Glendronach 29-річної витримки і домовилися, що відкоркують їх після повернення з війни. На жаль, повернувся лише один із трьох. Він вирішив не відкривати свою пляшку, а його родина врешті повернула її Glendronach, напій досі зберігається на території ґуральні – як найстаріший у колекції. «Це віскі, яке висловлює пошану героям Першої світової», – коментує майстриня з дистиляції компанії Рейчел Баррі.

blank

Баррі співпрацювала над ним із режисером «Кінгс Мен» Меттью Воном, який також зняв стрічки «Люди Ікс: Перший клас» та «Листковий пиріг». «Ми близько співпрацювали з Меттью, обравши бочки із видатним характером», – коментує Баррі. У смаку нового Glendronach виділяють ожину, тютюн та чорнослив. 

Усього в продаж 1 вересня надійде 3052 пляшки серії. Рекомендована ціна – 1300 доларів. Водночас Glendronach випустять базову серію цього ж віскі, але 12-річної витримки. Придбати цю пляшку можна буде за 54 долари.

В український прокат «Кінгс Мен» вийде 17 вересня.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – збираємо всі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Glendronach