Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Фестиваль віскі Glenfiddich вперше відкриють для барменів з інших країн

Фестиваль Glenfiddich Festival Experiment втретє проведуть у дистилерії Даффтаун у регіоні Спейсайд 8-10 вересня. У 2019 році фестиваль бренду віскі Glenfiddich уперше буде доступний для барменів з інших країн, а не лише з Великої Британії, пише The Spirits Business.

«Festival Experiment повертається, і цього разу ми святкуватимемо не лише з шотландськими і британськими барменами, а й зі спеціалістами з усього світу», – цитує видання Марка Томсона, амбасадора бренду у Шотландії.

Фестиваль заснували у 2017 році як подію виключно для працівників барної сфери Шотландії. Але торік його розширили для аудиторії всієї Британії, а в 2019 до британців приєднаються бренд-амбасадори Glenfiddich з США, Канади та Південної Африки, а також бармени з Сінгапуру, Болгарії, Румунії та інших країн.

У програмі фестивалю – виступ рок-гуртів Franz Ferdinand і Twin Atlantic. Також серед заходів відвідування локальних заводів, дегустації та майстер-класи від майстрів дистиляції. Забезпечать організатори й фудкорт і стендап-виступи.


Раніше ми розповідали про нову колекцію віскі Glenfiddich.


Обкладинка: Glenfiddich