Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Віскі Glenfiddich Grand Cru з’явилося у goodwine: лише 30 пляшок

Шотландське односолодове віскі Glenfiddich 23-річної витримки, що пройшло процес довитримування у діжках для вина з регіону Шампань, доступне для продажу в київському магазині goodwine.

«Glenfiddich Grand Cru. Побачивши ці три слова, віскі-фани кинуть всі справи, щоб телепортуватись у goodwine на Мечникова. […] На минулому Whisky Dram Glenfiddich Grand Cru розібрали за годину. Ні на що не натякаємо, просто факт», – кажуть в goodwine.

Це перше віскі у серії преміальних односолодових під назвою Glenfiddich Grand Cru. Напій спершу витримували в бочках з американського та європейського дуба, а фінальний процес витримування провели у діжках для вина з Шампані.

«Найкращі смаки з Шотландії та Франції поєднали завдяки мистецтву експериментації, щоб створити нові моменти святкування та надзвичайний досвід напою», – кажуть у Glenfiddich.

Glenfiddich Grand Cru має міцність на рівні 40%. В ароматі виділяють цвіт яблуні, свіжоспечений хліб і карамелізований лимон. У палітрі смаку – ванільний дуб, бріош, грушевий сорбет і білий виноград.

Усього для продажу в goodwine доступні 30 пляшок. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: goodwine