Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Glenfiddich виставить обмежену серію віскі на благодійний аукціон

На благодійний аукціон виставить обмежену серію шотландського віскі Glenfiddich виробник William Grant & Sons. Кошти передадуть спільноті регіону Спейсайд, що постраждала від коронавірусу та його наслідків, пише Elite Traveler.

Серія має назву Glenfiddich Spirit of Speyside Distillery Edition 2020, усього в неї входить 450 пляшок віскі, розлитих у 2007 році. Аукціон триватиме з 17 по 22 червня в онлайн-сервісі Whisky Auctioneer.

«Місцева громада визначала Glenfiddich як виробника від початку роботи в 1887 році, коли Вільям Ґрант відкрив нашу ґуральню в Даффтауні. Сподіваємося, що випуск цієї обмеженої серії стане гідним відповідником спадку Ґранта у спільноті Спейсайду», – каже глобальний бренд-амбасадор Glenfiddich Струан Ґрант Ральф. Додає, що віскі 13-річної витримки дозрівало у бочках для хересу і має міцність в 65,7%.

Спейсайд постраждав від коронавірусу та його наслідків, оскільки дистилерія Даффтаун та історичний регіон загалом втратив тисячі туристів, які зазвичай відвідують місцевість. Окрім того, через коронавірус скасували щорічний фестиваль Spirit of Speyside. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Glenfiddich