Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Готові коктейлі – єдина категорія алкоголю, що виросте за 2020 рік

Готові до споживання коктейлі (ready-to-drink) стануть єдиною категорією алкогольних напоїв, що продемонструє зростання в продажах та об’ємах за 2020 рік, стверджує аналітична компанія IWSR Drinks Market Analysis з посиланням на дослідження двох десятків ключових ринків індустрії. 

Зростання прогнозують на рівні 43%, його рушієм є ринок США, що є найбільшим у світі для сегменту. Очікується, що в межах країни категорія RTD обійде за об’ємами продажів категорію міцних напоїв. Середньорічне зростання до 2024 року сегменту прогнозують на рівні 21,8%.

«З огляду на неймовірно складні обставини пандемії Covid-19 позитивним є те, що споживання алкогольних напоїв на 19 фокусних ринках прогнозується на рівні -8%, а не понад 10%, як прогнозувалося раніше», – коментує виконавчий директор IWSR Марк Мік. 

За прогнозом аналітиків, загальне споживання алкогольних напоїв на ключових ринків повернеться на показники 2019 року до 2024-го. «Ми можемо побачити відновлення навіть швидше через нещодавні новини про позитивні випробування вакцини [від Covid-19]», – додає Мік.

Уточнюють, що йдеться про глобальні бренди алкоголю, не включаючи національні категорії на зразок байцзю та сотю. Позитивними трендами аналітики вважають і продовження розвитку сегменту онлайн-продажів.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: On The Rocks