Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Guinness зняв з продажу перші партії безалкогольного пива. Причина – «мікробіологічне зараження»

Guinness повернули перші партії безалкогольного пива Guinness 0.0 за два тижні після запуску продукту у Великій Британії. Причина – «мікробіологічне зараження окремих банок».

«Ми вживаємо заходи на випередження і повертаємо партії Guinness 0.0 у Британії через мікробіологічне зараження, яке могло зробити окремі банки з напоєм небезпечними для вживання», – йдеться в заяві на офіційному сайті виробника пива, що належить Diageo.

«Якщо ви придбали Guinness 0.0, не вживайте його. Поверніть продукт у пункт продажу і отримайте повне повернення коштів», – кажуть виробники. У Guinness додають, що наразі встановлюють можливу причину зараження. 

Guinness 0.0 – перше безалкогольне пиво в лінійці виробника темного пива Guinness. Команда готувала напій протягом чотирьох років. Розповідають, що для приготування Guinness 0.0 в Дубліні використовують ті самі природні інгредієнти, а алкогольну частину виділяють через метод холодної фільтрації. «Цей спосіб допомагає відфільтрувати алкоголь без термального стресу для пива, зберігаючи смак і характер пива», – пояснювали в Diageo на запуску.

Спочатку безалкогольний Guinness випустили на ринки Ірландії та Великої Британії, на глобальні ринки планували вивести продукт у 2021 році.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Guinness