Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Hendrick’s випускає новий «місячний» джин

Новий джин випускає виробник Hendrick’s Gin, повідомляє The Spirits Business. Нове обмежене видання має назву Lunar і присвячене Місяцю, з 20 лютого воно буде доступне у Великій Британії. 

Hendrick’s Lunar – це продовження серії «Шафа цікавинок» (Cabinet of Curiosities) від майстрині з дистиляції компанії Леслі Ґрейсі, у межах якої в лютому 2019 року випустили джин Midsummer Solstice. 

За легендою, Ґрейсі вигадала рецепт, коли працювала з інгредієнтами у парнику у вечір із повним місяцем. Смак напою описують як «відчутно квітковий з делікатним прямним післясмаком». 

«У напої є і теплота певних ботанікалів, яка огортає тебе у холодний вечір, і багатий аромат нічних квітів, і свіжість цитруса. Смак джину не яскравий, як сонце опівдні, він тонкий та холодний», – коментує авторка Ґрейсі. Додає, що порівнює напій із «чарівним нічним небом».

Міцність Hendrick’s Lunar – 43,4%. Його пропонують куштувати з традиційним гарніром бренду огірком, також як варіант – із чорним перцем.

Окрім того, бренд-амбасадорка Hendrick’s у Британії Саша Філімонова радить спробувати новий напій у твісті на Old Fashioned із джином. «Old Fashioned із джином може звучати дивно, але, повірте, у нього просто неймовірний смак», – каже Філімонова.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Hendrick’s