Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Hennessy 11 років поспіль очолює рейтинг найпопулярнішого коньяку в світі

Hennessy 11 років поспіль очолює рейтинг найпопулярнішого коньяку в світі, свідчить новий звіт Drinks International. Це єдиний бренд в історії рейтингу журналу, який незмінно очолює список.

Щороку Hennessy продає понад 7 мільйонів 9-літрових упаковок коньяку, це 40% всієї категорії і майже втричі більше, ніж найближчий конкурент.

«Хоча барний світ зазвичай надає перевагу меншим і більш крафтовим брендам, ніхто не може уникнути всюдисущого Hennessy», – коментують упорядники рейтингу. У трьох чвертях опитаних Drinks International барів Hennessy входить у топ-3 коньяків.

  1. Hennessy;
  2. Remy Martin;
  3. Martell;
  4. Courvoisier;
  5. Pierre Ferrand;
  6. Camus;
  7. Hine;
  8. Merlet;
  9. Paul Beau;
  10. ABK6;

17% барів обрали Remy Martin, близько до нього підійшов бренд Martell. У свою чергу, Pierre Ferrand спустився на п’яту позицію. 


Упорядники Drinks International кажуть, що мають на меті є показати стан ринку і його динаміку за рік, а також його вплив на барну індустрії, а не дослідити точну кількість проданих напоїв.

При підготовці рейтингу використали інформацію, надану 106 барами по всьому світу. Критерієм додання бару до списку були «перемоги чи номінації на міжнародних конкурсах». Зокрема, це учасники списків The 50 World’s Best Bars і Spirited Awards, регіональних конкурсів, а також рейтингу міжнародних версій журналу Time Out.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Hennessy