Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Hennessy 12-й раз поспіль очолив рейтинг найпопулярнішого коньяку в барах

Hennessy вдванадцяте поспіль очолив рейтинг найпопулярнішого коньяку в барах за версією Drinks International. Це єдиний бренд, який незмінно очолює свою категорію за всю історію рейтингу. 

Лідером у категорії коньяку за 2020 рік Hennessy назвали 28% опитаних барів. У топ-3 бренд увійшов у понад половині закладів зі списку. Ключовими ринками для виробника LVMH називають США та Азію. 

 1. Hennessy
 2. Remy Martin
 3. Pierre Ferrand
 4. Martell
 5. Courvoisier
 6. Camus
 7. Hine
 8. Merlet
 9. Godet
 10. Otard

У порівнянні з рейтингом 2019 року позиції покращив Pierre Ferrand, піднявшись з п’ятого на третє місце. У чільну трійку брендів його додали 33% опитаних барів.

На двох заключних позиціях рейтингу Paul Beau і ABK6 замінили Godet та Otard відповідно.


 1. Torres
 2. Metaxa
 3. Seven Tails
 4. Cardenal Mendoza
 5. Ysabel Regina

Не змінився лідер й у категорії бренді, очолює її іспанський виробник Torres Brandy. У топ-3 бренді він входить у 42% барів-учасників. Другу позицію зберіг грецький виробник Metaxa, який традиційно сприймають у категорії бренді, а третім став новачок Seven Tails. 


 • Рейтинг Drinks International має на меті дослідити, які напої користуються попитом у барній індустрії за рік. Упорядники кажуть, що мають на меті показати стан ринку і його динаміку за рік, а також його вплив на барну індустрію, а не дослідити точну кількість проданих напоїв.
 • Для підготовки рейтингу використали інформацію, надану 100 барами з 33 країн світу (Україна до списку не увійшла). Критерієм додання бару до списку були «перемоги чи номінації на міжнародних конкурсах». Зокрема, це учасники списків The 50 World’s Best Bars і Spirited Awards, регіональних конкурсів, а також рейтингу міжнародних версій журналу Time Out.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Hennessy