Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Hennessy став найпопулярнішим коньяком у світових барах: уже 13-й рік поспіль

Hennessy тринадцятий рік поспіль очолив рейтинг найпопулярніших брендів коньяку в провідних барах світу за версією журналу Drinks International.

Він залишається незмінним лідером протягом усією історії існування рейтингу і єдиним брендом, який очолює свою категорію усі 13 років.

Саме на Hennessy припадає 40% від глобальних продажів коньяку, а 29% опитаних барменів обрали бренд лідером у категорії.

 1. Hennessy
 2. Remy Martin
 3. Pierre Ferrand
 4. Courvoisier
 5. Martell
 6. Camus
 7. Hine
 8. Merlet
 9. Bourgoin
 10. Frapin

Виробники коньяку Remy Martin та Pierre Ferrand зберегли свої минулорічні позиції. Коньяк від Remy Martin обирають 15% барменів, а Pierre Ferrand – 18%. Courvoisier обігнав Martell і посів четверте місце у десятці.

Бренди Bourgoin та Frapin замінили у рейтингу виробників коньяку Godet та Otard, які у 2020 році займали дев’яте та десяте місця відповідно.


У рейтингу найбільш популярних виробників бренді перше місце зберіг іспанський виробник Torres: його обирає 31% барменів. Cardenal Mendoza піднявся на одну сходинку вище, а рейтинг поповнили два нових бренди – іспанські виробники Carlos I та Osborne.

 1. Torres
 2. Metaxa
 3. Cardenal Mendoza
 4. Carlos I
 5. Osborne

 • Рейтинг Drinks International має на меті дослідити, які напої мають попит у барній індустрії за рік. Упорядники кажуть, що мають на меті показати стан ринку і його динаміку за рік, а також його вплив на барну індустрію, а не дослідити точну кількість проданих напоїв.
 • Для підготовки рейтингу використали інформацію, надану 100 барами з 33 країн світу (Україна до списку не увійшла). Критерієм додання бару до списку були «перемоги чи номінації на міжнародних конкурсах». Зокрема, це учасники списків The 50 World’s Best Bars і Spirited Awards, регіональних конкурсів, а також рейтингу міжнародних версій журналу Time Out.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Hennessy