Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Хто переміг на глобальному конкурсі барменів Bacardi Legacy 2021

Представник Таїланду Прапхакорн Конґлі здобув перемогу на глобальному конкурсі бартендерів Bacardy Legacy 2021 від Bacardi. Це друга поспіль перемога представника Таїланду на конкурсі від Bacardi – у 2019 році перемогу здобув Роннапорн Канівічапорн.

У переможному коктейлі під назвою Out of Sight («Поза зоною видимості») Конґлі зробив акцент на свою історію батьківства. У напої він поєднав ром Bacardi Carta Blanca із йогуртом, ананасом, лимоном й агавою. 

«Мені сподобалося, що Прапхакорн поєднав інгредієнти із власною історією. Це історія особистого шляху, з якою кожен може себе асоцівати. Цей коктейль є не лише уособленням персоналізованого минулого, а й нових шляхів у майбутньому», – коментує членкиня журі Моніка Берґ (Tayer + Elementary). 

Також до складу журі увійшли Аго Перроне (Connaught Bar), фахівець із рому Іан Берелл і редакторка журналу The Cocktail Lovers Сандрей Лоренс. До фіналу також вийшли представники Австралії, Литви, Латвії, Кіпру, Ісландії, Канади та США.

Bacardy Legacy 2021 став першим конкурсом у віртуальному форматі, дистанційно його провели через пандемію коронавірусу Covid-19. У 2020 році конкурс не відбувся через коронавірус.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Bacardi