Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Хто переміг на глобальному конкурсі барменів World Class 2021

Переможця конкурсу бартендерів World Class 2021 визначили на першій в історії турніру віртуальній церемонії. Перемогу в фінальному раунді здобув представник Канади Джеймс Ґрант.

Для України цей фінал став історичним, оскільки переможець World Class Ukraine 2021 Андрій Осипчук вперше вийшов у топ-10 конкурсу.

Онлайн-трансляція World Class 2021

У фінальному раунді учасники готували коктейлі на основі віскі The Singleton і Talisker: за 5 хвилин фіналісти повинні були приготувати різними методами чотири коктейлі.

У фіналі зустрілися національні чемпіони World Class в Австралії, США, Канаді, Великій Британії, Ірландії, Фінляндії, Данії, Нідерландах і Португалії. Оцінювали виступ члени журі Аго Перроне (Connaught Bar), Джулія Куккурулло (Artesian) і Ханна Шерман-Кокс (London Cocktail Week), а також переможці World Class Банні Канг, Ерік Лорінц і Давід Ріос.

blank
Виступ Андрія Осипчука в фінальному раунді

В етапі конкурсу на основі віскі Johnnie Walker перемогу здобув представник Коста-Рики Фернандо Родрігес. В етапах із джином Tanqueray, горілкою Ketel One і текілою Don Julio перемогли Рохан Матмарі (Індія), Еван Стров (Австралія) та Кал Берн (Ірландія) відповідно. У раунді ж із віскі The Singleton і Talisker відзначили національного чемпіона Канади Джеймса Ґранта. 

Окрему премію «Бартендер бартендерів» обрали шляхом голосування барменів, нею відзначили Артема Фаткуліна, який представляв на турнірі Гонконг і Макао. 


World Class – міжнародний конкурс коктейлів, який збирає на глобальному етапі національних чемпіонів 50 країн. Організовує конкурс компанія Diageo та її портфель брендів Diageo Reserve. У 2021 році турнір уперше відбувся в онлайн-режимі через пандемію коронавірусу.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: World Class