Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Хто переміг на міжнародному конкурсі барменів The Vero Bartender від Amaro Montenegro

Переможця щорічного міжнародного турніру барменів The Vero Bartender від виробника Amaro Montenegro визначили в італійському місті Мілан. Перемогу здобув представник Швеції Маркус Фредрікссон, повідомляє Neat Pour. 

«Amaro Montenegro – бренд, який віддає пошану відкриттю нового, креативності, автентичності та відчуттю спільноти. Ми відчуваємо, що цей турнір не лише оживляє спадок нашої компанії, а й натякає на те, що чекає на Amaro Montenegro», – додає регіональний директор Gruppo Montenegro в Північній і Південній Америці Роберт Каллінс.

«Я пишаюся тим, що мені вдалося здобути перемогу. Мене заінтригував цей виклик, тож я створив унікальний коктейль, яким хочеться ділитися, який до того ж заснований на локальних інгредієнтах», – цитує чемпіона видання.

Швед Фредрікссон здобув перемогу з авторським коктейлем на основі Amaro Montenegro під назвою «За рогом» з горіховим медом і вермутом, настояним на водоростях.

У Мілані провели фінальну стадію турніру після 12 серії регіональних етапів. Дванадцятеро фіналістів провели два дні у місті з зірками-барменами Еріком Лорінцем і Монікою Берґ. У свою чергу, журі очолив головний фахівець із трав Amaro Montenegro Маттео Бонолі. 

Обкладинка: Amaro Montenegro