Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Хто переміг у конкурсі Barta Ice Challenge від українського виробника барних інструментів Barta

Переможців першого конкурсу Barta Ice Challenge визначили організатори, український виробник барних інструментів Barta та Finlandia Vodka.  

У конкурсі взяли участь близько 40 учасників, вони змагалися у майстерності роботи з льодом та барними інструментами при приготуванні коктейлів. У першому раунді учасники повинні були підготувати крафтовий лід, розповівши у відео про його технологію та застосування. У другому раунді – готували коктейлі на основі льоду та горілки Finlandia.

Головний приз за підсумковими балами від п’яти членів журі отримав бар-менеджер Closer Ростислав Лісовий. Він здобув головний грошовий приз 15 000 гривень та молд для льоду від Barta – Brilliant Ice Mold.

Коктейль The Ice King Ростислава Лісового

Друге місце посів бартендер і співвласник Parovoz Speak Easy Дмитро Шовкопляс. Він отримає приз у 10 000 гривень та піку для льоду Barta Ice Pick. Третє місце – у Дениса Страшука (Hendrick’s Bar). Бронзовий призер отримає 5 000 гривень та набір авторського посуду Barta Cocktail Cup.

Коктейль Дмитра Шовкопляса
Коктейль Дениса Страшука

Четверте і п’яте місця за сумою балів отримали Даша Вершиніна та Олег Перцев. Їх нагородять блокнотами Barta Bartender Book та продукцією компанії Brown-Forman.

Усі правила участі в конкурсі – за посиланням. У журі Barta Ice Challenge увійшли співзасновники Barta Артем Скапенко, Іван Рак та Максим Рябець, а також співзасновник відеопродакшну Artishock Gang Production Олександр Кукушкін та головний редактор Barout Ярослав Друзюк. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Barta