Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Хто переміг в онлайн-марафоні від Diageo Bar Academy

Переможцем конкурсу барменів від онлайн-марафону Diageo Bar Academy став Ростислав Лісовий. Бар-менеджер Closer здобув головний приз у 20 000 гривень.

«У період, коли всі заклади громадського харчування зачинені, всі дотримуються правил карантину, а працівники індустрії гостинності опинилися у розгубленому становищі, в рамках Diageo Bar Academy стартує онлайн платформа #DBAathome. Мета –  дати нові знання, надихнути та підтримати бартендерів. Адже барна спільнота України і світу є великою родиною, в якій кожен довіряє, поважає та допомагає один одному», – описували формат організатори. 

Протягом дев’яти днів у Telegram-каналі #DBAathome опублікували дев’ять лекцій від провідних фахівців української барної індустрії. Наприкінці кожної сесії лектор давав невеличке завдання, виконавши яке можна отримати головний. Також щодня відбувався розіграш п’яти наборів для приготування коктейлів з одним із брендів Diageo, додають в академії.

У Diageo Bar Academy додають, що вже підготували новий проєкт для барменів, який презентують найближчим часом.

  • Diageo Bar Academy – це програма від найбільшого виробника алкоголю в світі Diageo, яка називає метою підвищення професійних здібностей працівників барів та ресторанів, а також зростання прибутковості закладів. Міжнародна платформа об’єднує, навчає та надихає професіоналів барної індустрії в більш ніж 60 країнах світу. 
  • Раніше Barout розповідав про пожертвування від Diageo на протидію поширенню та наслідкам коронавірусу. 
  • Також ми розповідали про обмеження роботи закладів в Україні з 17 березня через коронавірус. Окрім того, запитували, як обмеження роботи закладів вплине на провідні українські бари та барменів.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Diageo Bar Academy