Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Хто став найкращим барменом світу 2020 року за версією The World’s 50 Best Bars

Найкращого бармена світу 2020 року назвали організатори рейтингу The World’s 50 Best Bars. Спеціальний приз від бренду Altos під назвою Bartenders’ Bartender 2020 здобув аргентинський бартендер Ренато «Тато» Джованноні, який з 2013 року керує баром Floreria Atlantico в Буенос-Айресі.

Джованноні відкрив заклад Floreria Atlantico в столиці Аргентини у 2013 році, у перший же рік роботи бар увійшов до рейтингу The World’s 50 Best Bars. У рейтингу 2019 року заклад увійшов у топ-трійку – це перший бар з Латинської Америки, що піднявся в списку настільки високо. 

Відео The World’s 50 Best Bars

Джованноні походить з родини ресторатора, він має понад десять років досвіду роботи в сфері гостинності, а також диплом графічного дизайнера.

Окрім керування Floreria Atlantico, Джованноні постійно бере участь у майстер-класах і тренінгах по всьому світу, а також розвиває власний бренд готових до споживання коктейлів Balestrini Negroni. 

Спеціальний приз Bartenders’ Bartender від The World’s 50 Best Bars вручають з 2017 року. Переможця визначають бармени найкращих барів світу з рейтингу. Раніше премією нагороджували Іана Ґріффітса (Trash Tiki), Джо Скофілда (Schofield’s) та Моніку Берґ (Tayer + Elementary).


Щорічна церемонія нагородження найкращих барів світу The World’s 50 Best Bars відбудеться 5 листопада. 29 жовтня організатори оголосять другу частину рейтингу – бари, які посіли місця з 50 по 100.

Церемонія The World’s 50 Best Bars стане новою не лише через онлайн-формат, а й через оновлені правила, які організатори The World’s 50 Best Restaurants і The World’s 50 Best Bars ввели через низку сексистських скандалів в індустрії.

Найкращі бари світу вперше оберуть понад 540 членів академії, розділених за статевою ознакою 50 на 50%. Також організатори залучили 20 нових членів академії з недорепрезентованих регіонів світу. Експерти відвідували бари-претенденти та обирали серед них найкращі з січня 2019 року по березень 2020-го.Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: The World’s 50 Best Bars

Статті на цю ж тему