Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Хто вийшов у фінал міжнародного конкурсу барменів Angostura Global Cocktail Challenge 2020

Фіналістів міжнародного конкурсу барменів Global Cocktail Challenge 2020 оголосили організатори, виробник Angostura, повідомляє Imbibe. Ювілейний десятий конкурс проведуть 24-25 лютого в Тринідаді і Тобаго. 

Дев’ятьма учасниками фіналу стануть Шана Раджахрам (Тринідад і Тобаго), Марв Каннінгем (Багамські острови), Чед Лоренс (Канада), Густаво Коста (Бразилія), Майк Джордхой (Франція), Рохен Мессі (Австралія), Саймон Дейсі (Велика Британія), Василь Дорофєєв (Дубай) та Агунг Сатрія (В’єтнам). Відібрали фіналістів з 318 учасників з 55 країн.

«У списку фіналістів і бармени-початківці з кількома роками досвіду роботи за баром, і фахівці з понад 10-річним досвідом. Тут є і бармени-самоучки, і ті, хто отримали формальну освіту в сфері. Є бармени-новачки і вже досвідчені учасники конкурсів. Єдине, що об’єднує всіх – пристрасть до своєї справи, яку можна назвати покликанням», – коментує виконавчий менеджер Angostura з корпоративних послуг і маркетингу Рахім Мохаммед. 

Фіналісти змагатимуться за статус глобального амбасадора Angostura Aromatic Bitters і грошовий приз у розмірі 10 000 доларів. Для цього у фінальному раунді вони повинні будуть приготувати два коктейлі (на основі рому Angostura та Amaro di Angostura) за сім хвилин на розсуд суддів, а також продемонструвати знання про культуру коктейлів, категорію напоїв та бренд Angostura. 

Чинним переможцем Angostura Global Cocktail Challenge 2020 є представник Нової Зеландії Рей Летоа. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Angostura