Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Ірландське віскі – найбільш динамічна категорія міцних напоїв за 10 років (кажуть виробники ірландського віскі)

Ірландське віскі стало найбільш динамічною категорією міцних напоїв десятиліття, з 2010 по 2020 рік, стверджує Асоціація ірландського віскі у звіті за десять років роботи.

За минулий рік загальний експорт ірландського віскі сягнув позначки 890 мільйонів євро. Якщо в 2010 році Ірландія продавала за кордоном 60 мільйонів пляшок віскі, то десятиліття потому – вже 144 мільйони. Пропорційно зростала й кількість залучених працівників: до початку пандемії коронавірусу галузь працевлаштовувала 1640 людей. 

Найбільшим ринком для ірландського віскі залишається США: якщо десять років тому цей ринок відповідав за 28% продажів, то тепер – за 42%. Для порівняння – у 2010-му темпи зростання продажів шотландського віскі в Сполучених Штатів випереджали ірландське на 470%; за збереження ж темпів зростання ірландські виробники зможуть обігнати шотландські до 2030 року. 

Водночас за десятиліття представники бізнесу інвестували в галузь понад 1,55 мільярда євро. Передусім ідеться про інвестиції у виробничі потужності: якщо в 2010 році в Ірландії було чотири ґуральні, то зараз їх 38.

«Дистилерії працюють у містах і селах по всій території Ірландії, створюючи робочі місця, залучаючи туристів і відновлюючи традиції дистиляції в регіонах, відомих своїм виробництвом віскі», – каже керівник Асоціації ірландського віскі Вільям Лавелл. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру