Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Jack Daniel’s випустив яблучне віскі

Перше за п’ять років оновлення серії віскі ароматизованих віскі випустив Jack Daniel’s. Новий напій має назву Jack Tennessee Apple – це поєднання американського віскі та яблучного лікеру, повідомляє Forbes.

«За останні вісім років у категорії ароматизованого віскі спостерігають бум. У цьому велику роль відіграв Jack Daniel’s, запустивши у 2011 році Tennessee Honey», – розповідає виданню глобальний директор Jack Daniel’s Кейсі Нельсон.

https://www.instagram.com/p/B3F9zGGhvqM/

«Ми відчули, що зараз гарна нагода випустити яблучне віскі. Ароматизовані напої продовжують зацікавлювати людей у категорії віскі, і навтіь для бренду Jack Daniel’s це дуже важливий фактор», – каже майстер дистиляції виробника Джефф Арнетт. Додає, що для компанії це можливість вийти на нову аудиторію.

У Jack Daniel’s кажуть, що не вважають поєднання віскі з яблучним лікером чимось новим, адже свого часу, після доби сухого закону у США, компанія вже виробляла напій на основі яблук – яблучне бренді. «Тому [засновник компанії] Джек не буде перевертатися в труні від того, що ми зробили яблучний напій», – жартома додає Арнетт.

Jack Apple надійшов у продаж у США 1 жовтня. Віскі радять куштувати як окремий напій з льодом або у складі фірмового коктейлю Jack Apple Fizz – з содовою та лимоном.


Раніше Jack Daniel’s випускав у цій лінійці віскі Tennessee Honey та Tennessy Fire.

Також Barout розповідав про віскі у діжках для пива від Jack Daniel’s.


Обкладинка: Jack Daniel’s