Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Jagermeister вперше присвятив дизайн пляшки Україні. До Дня Незалежності

Дизайн пляшки вперше присвятив Україні виробник трав’яних лікерів Jagermeister. Обмежене видання німецького напою присвятили Дню Незалежності України.

«На [етикетці] знакові символи міст та регіонів України. Одні вражають своєю могутністю і силою, інші – таємничістю та незвіданістю. Проте усі вони таять унікальний досвід та враження українців», – розповідають Barout в українському представництві Jagermeister. 

Наприклад, на обмеженій серії зображені пам’ятник Богдану Хмельницькому та Стрічкоткацька фабрика на вулиці Нижньоюрківській у Києві, Карпатські гори, Воронцовський маяк в Одесі та Мерефо-Херсонський міст.

blank

«Що поєднує Україну та Jagermeister? Це дух свободи, що йде крізь роки. Це незалежність в судженнях, творчості, прояві себе, створенні своїх правил життя. А віднині і Jagermeister з лімітованим дизайном пляшки. Роки незалежності України швидко змінюють один одного, а атрибути свята залишаються тими самими. Тому ми використали у новому дизайні місця, що символізують саме свободу духу нового покоління незалежних українців», – коментує бренд-менеджерка Jagermeister в Україні Вікторія Прудник.

blank
blank

Це частина лінійки One World. One Jagermeister від бренду, присвяченої містам світу: наприклад, це Берлін, Копенгаген та Амстердам. «Попри унікальний дизайн, напій залишається незмінним у всьому світі», – пояснюють в Jagermeister.

Український дизайн буде зображено на пляшках об’ємом 0,7 літра. Придбати обмежене видання можна лише на території України, кількість пляшок у серії обмежена, додають в Jagermeister.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Jagermeister