Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Jameson випустили віскі в бочках для темного пива

Віскі, що пройшло заключний період витримування в бочках для темного крафтового пива стаут, випускає Jameson. Це спільний проєкт найбільшого виробника ірландського віскі з ірландською крафтовою броварнею Eight Degrees Brewing, розповідають пивовари. 

«Jameson Crested Finished – це новий крок у захопливій співпраці між нами та нашими сусідами з Irish Distillers. Наші партнери завжди шукають можливості для інновацій, тому обрали особливе віскі для витримування у наших бочках, просякнутих стаутом. Результат – неймовірна еволюція серії Jameson Crested, у якій багатий смак стаута поєднується з ароматною вершковістю та затяжним післясмаком», – розповідають у броварні. 

Процес витримування почали у листопаді 2019 року, загалом довитримування в бочках Eight Degrees тривало близько чотирьох місяців. «Ми ретельно стежили за процесом і вирішили, що цього періоду буде достатньо. Завдяки довитримуванню стаут має вплив на смак, але водночас доповнює віскі», – каже майстер із купажу Irish Distillers Дейв Маккейб.

«Це унікальне віскі, яке ідеально смакує як окремий напій, разом зі стаутом чи в складі пряного коктейлю», – додає Маккейб. 

Це не перша співпраця Jameson із Eight Degrees: торік броварня відсвяткувала восьмий день народження, випустивши Black Ball Metric Stout у бочках від віскі Jameson.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Eight Degrees