Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Шампанське по $1000 за пляшку продає бренд репера Jay-Z

Шампанське по 1000 доларів за пляшку продаватиме бренд Armand de Brignac, який належить реперу Jay-Z, повідомляє Yahoo.

Це рідкісний купаж ігристого з французького регіону Шампань – у партії Blanc de Noirs Assemblage Three лише 3 535 пляшок. Виготовляють вино виключно з винограду сорту «Піно-нуар» із субрегіону Монтань-де-Реймс у регіоні Шампань. Використовують вінтаж урожаю 2009, 2010 і 2012 років.

View this post on Instagram

#BrutGold awaits.

A post shared by Armand De Brignac Champagne (@armanddebrignac) on

Протягом шести років пляшки тримали у підвалі, поки не завершився процес витримування 9 квітня 2019 року. У букеті смаку шампанського виділяють абрикос, чорницю, а також ваніль, вишню та полуницю.

«Оскільки у нас немає вимоги забезпечувати великий об’єм вина, ми можемо дозволити собі бути вибірковими. Ми використовуємо невеликі партії найкращого “Піно-нуару”, щоб забезпечувати ідеальний баланс між кислотністю та цукром. Таким чином напій має сильний стиль, але водночас і баланс та елегантність», – каже керівник Armand de Brignac Жан-Жак Каттьє, представник родини, яка вирощує виноград із 1763 року.

blank

Репер Шон Картер придбав Armand de Brignac у 2014 році. Назва бренду з французької перекладається як «піковий туз». Щороку преміальне виробництво продає не більше 60 000 пляшок.

Надійде у продаж Blanc de Noirs Assemblage Three 5 вересня.


Barout розповідав про найдорожче вино у світі.

Раніше ми писали про бургерну від чемпіона «Формули-1» Льюїса Хемілтона з екологічним пивомбренд мескалю від зірок серіалу «Пуститися берега»нове обличчя бренду текіли Avion та вино від Сари Джессіки Паркер.

Також ми розповідали про 10 видів українського вина, які варто скуштувати.


Обкладинка: Armand de Brignac