Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Johnnie Walker будуть продавати в екологічних дерев’яних пляшках

Бренд шотландського віскі Johhnie Walker стане першим у категорії міцних напоїв, що перейде на екологічні пляшки без вмісту пластику чи скла. Компанія Diageo називає нову пляшку «першою в світі на 100% позбавленою пластика пляшкою для міцного алкоголю».

«Diageo створили нову пляшку з деревини, зібраної відновлювальними методами. Цей вид тари вперше використають для шотландського віскі номер один у світі Johnnie Walker на початку 2021 року», – йдеться у повідомленні найбільшого виробника алкоголю в світі.

«Ми пишаємося тим, що створили перший у світі продукт у своїй категорії, – коментує керівник підрозділу з відновлювального виробництва Diageo Юен Ендрю. – Ми завжди намагаємося здійснити прорив, і це пакування має потенціал стати проривним. Природно, що ми починаємо цей проєкт із бренду Johnnie Walker, який здійснював інновації упродовж останніх 200 років».

Новий дизайн пляшки став можливим завдяки співпраці Diageo з компанією Pulpex Limited, що створює інноваційні пакувальні технології. Компанія також створила консорціум із низкою інших великих виробників на зразок PepsiCo та Unilever. Виробники Pepsi та Lipton відповідно готуються показати перші екологічні пляшки у 2021 році.

Виробник додає, що у процесі виробництва не погіршують ситуацію з вирубкою лісів, оскільки використовують целюлозу. Також майбутні пляшки «повинні повністю підлягати повторній переробці, згідно з очікуваннями». 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Johnnie Walker