Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Johnnie Walker випускають чотири серії віскі. До 200-го ювілею бренду

Чотири святкові видання шотландського віскі Johnnie Walker випускають в жовтні на честь 200-го ювілею бренду.

Ідеться про два видання Johnnie Walker Blue Label, а також ювілейні серії John Walker & Sons. «Це можливість відсвяткувати шлях, який 200 років тому почав наш засновник Джон Вокер», – кажуть у компанії Diageo.

blank
Johnnie Walker Blue Label під назвою 200th Anniversary Limited Edition Design
blank
Johnnie Walker Blue Label Legendary Eight

Приміром, подарункове видання Johnnie Walker Blue Label під назвою 200th Anniversary Limited Edition Design використовує ілюстрації на етикетці для розповіді про історію бренду. Видання Johnnie Walker Blue Label Legendary Eight, у свою чергу, є «блендом рідкісних віскі із восьми легендарних ґуралень із резервів Johnnie Walker, які працювали ще за часів Джона Вокера».

Поповнення серії John Walker & Sons присвячене важливому моменту в історії компанії – першому комерційному бренду Johnnie Walker, що почав продаватися за межами Шотландії у 60-х роках XIX століття. «Цей багате і складне віскі створили, надихаючись магазином родини Вокер, використавши віскі з ґуралень, які працювали у той час», – розповідають у Diageo.

Історія про магазин Джона Вокера надихнула також видання John Walker & Sons Bicentenary Blend, що є поєднанням віскі щонайменше 28-річної витримки, включно з віскі «тихих ґуралень» Pittyvaich, Cambus і Port Ellen.

blank
John Walker & Sons Celebratory Blend
blank
John Walker & Sons Bicentenary Blend

«Кожне з цих ексклюзивних видань дає свіжої інтерпретації нашому двохсолітньому ювілею. Це найкращий спосіб відсвяткувати цей важливий момент для Johnnie Walker, і символічно, що їхній вихід відбудеться на день народження Джона Вокера», – коментує майстер із блендів компанії Джим Беверідж.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Johnnie Walker