Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Паб «Кеды искусствоведа» відкрили на Бессарабці

Паб «Кеды искусствоведа» почав роботу у Києві на вулиці Басейній поблизу Бессарабського ринку. Це другий заклад мережі після однойменного пабу в Дніпрі. Він уже працює в тестовому режимі, офіційне відкриття відбудеться 21 червня.

«Наша концепція – крафтове пиво та авторська їжа. Пропонуємо більше як 150 видів пива та авторське меню від шеф-кухаря Дмитра Безрукавого», – розповідає засновник Денис Жаткін.

У «Кеды искусствоведа» 24 крани з драфтовим пивом. Пропонують також пиво у пляшках – лагери (89-130 грн), IPA/APA (94-275 грн), бельгійський ель (109-155 грн), а також портери і стаути (105-270 грн). В асортименті пиво від закордонних крафтових виробників на зразок Brewdog, а також українських – Varvar i K&F.

Для київського закладу знайшли приміщення напроти Бессарабського ринку на фасаді «Арена-Сіті». Раніше у цьому просторі працював заклад Mozgi Bar. У «Кеды искусствоведа» понад 100 посадкових місць у кількох залах.

«Концепція приміщення – аби в кожній із зал були «вікна». Зрозуміло, що ми маємо справу з приміщенням на мінус першому поверсі. Але у кожному з просторів є якийсь відкритий елемент – чи то кухня, чи то атріум, чи то кегова кімната», – розповідає Жаткін. 


Адреса: вулиця Басейна, 2
Режим роботи: 18:00-23:59 (тестовий режим)
Facebook

Фото: Ярослав Друзюк