Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Коктейлі – фаворит британців на Різдво. Випередили вино, пиво і глінтвейн

50% британців планують готувати домашні алкогольні коктейлі у святковий період, свідчать дані опитування, здійсненого на замовлення Bacardi Limited у Сполученому Королівстві. Таким чином коктейлі випередили глінтвейн (36%), вино (42%) і пиво (45%).

«Якщо британці вирішують залишатися вдома і переносити святкування онлайн, це не означає, що вони не будуть святкувати зі стилем. Інтернет-запити на рецепти коктейлів сягнули піку під час локдауну в квітні і травні. І зараз цей тренд повинен продовжитися», – коментують в Bacardi Limited. 

За результатами опитування, найбільш популярним алкогольним напоєм для приготування домашніх коктейлів у Британії буде горілка. Так,  20% опитаних планують готувати вдома Espresso Martini після Різдва. Також виділяють коктейлі на основі джину – Gin & Tonic і Gin Fizz.

Водночас фіксують зменшення популярності інших напоїв, які раніше асоціювалися з Різдвом: наприклад, еґноґ планують готувати цьогоріч лише п’ята частина опитаних. 

Опитування на замовлення Bacardi Limited виконала компанія Perspectus Global, протягом жовтня опитали тисячу громадян Великої Британії віком від 18 до 55 років. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Bacardi