Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Колишній старший бармен American Bar випустив бутильований коктейль Pina Colada

Коктейлі у форматі ready-to-drink випустив колишній старший бармен American Bar у лондонському готелі Savoy Максим Шульте разом з брендом Laiba.

«Дуже гордий і щасливий працювати з цими талановитими людьми Laiba та запускати спеціальне видання коктейлів у пляшках! Ідея, яка виникла давно, приходить до свого завершення. Дві мої улюблені класики з веселим твістом», – написав Шульте в Instagram. Він додав, що для створення коктейлів «черпав досвід від Німеччини та Азії до Лондона».

Спеціальне видання складається з двох коктейлів. Перший міцністю 19,7% поєднує у собі The Pina Colada та Old Fashioned. У Laiba кажуть, що Pina Colada є «улюбленим тропічним коктейлем бармена».

Другий коктейль The Oriental Reviver міцністю 24,5% натхненний напоєм Corpse Reviver No2, який придумали в American Bar. «Цей коктейль, без сумніву, був [створений] під впливом роботи Максима в Азії. Справді унікальний рецепт, який виражає багате поєднання культур і смаків», – додають у Laiba.

Коктейлі можна придбати у форматі сету, до якого входять по три пляшки кожного напою. Вартість набору – 59 фунтів стерлінгів, вони вже доступні у Сінгапурі, Гонконгу та Великій Британії.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Laiba