Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Кольорові склянки для віскі випустив Glencairn. До 20-ї річниці бренду

Нове видання склянок для віскі випустив виробник Glencairn. У колекції шість склянок у п’яти різних кольорах. Таким чином бренд вирішив відсвяткувати 20-ту річницю від заснування.

«Зверніть увагу на дизайн склянок, він дозволяє максимально вловлювати аромати віскі. Ширина скляно дозволяє якомога краще оцінювати колір віскі. Усе це робить Glencairn “офіційними склянками для віскі”», – розповідають виробники.

У Glencairn кажуть, що вирішили обрати кольорові рішення (чорний, синій, червоний, зелений і золотий) для колекції, щоб підкреслити її святковий тон. Також це гарна можливість для сліпої дегустації віскі, додають шотландські виробники. Окрім того, у колекцію входить класична прозора склянка Glencairn.

Усі склянки з колекції можна придбати за 60 фунтів, також продають кожну склянку окремо по 8 фунтів.

Щороку Glencairn продає більш як 3 мільйони склянок у 140 країнах світу. «Від заснування в 2000 році Glencairn Crystal Studio ми стали культовим виробником для всіх шанувальників віскі по всьому світу. Наш скляний посуд народився з візії Реймонда Девідсона, він хотів дати споживачеві можливість відчути повноцінний аромат і потенціал смаку віскі, а водночас зробити драм естетично привабливим об’єктом», – кажуть у Glencairn.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Glencairn