Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Конкурс барменів World Class відклали на 2021 рік через коронавірус

Відкласти проведення глобального фіналу конкурсу бартендерів World Class на 2021 рік вирішили організатори. Підтверджує це рішення українське представництво Diageo.

«Ми знаємо, що ця новина приходить у дуже складний для вас час, – коментують організатори. – Ми розглянули багато альтернативних способів об’єднати кращих барменів у світі, але нам довелося прийняти рішення, яке ставить у пріоритет здоров’я та безпеку наших людей. Задачею World Class завжди було підтримувати, виховувати та надихати барну спільноту, і навіть у цих найскладніших обставинах ми залишаємось відданими цим цінностям».

Відповідно, відтермінують й український етап конкурсу. «Ми вдячні всім бартендерам, які взяли участь у конкурсі цього року та надіслали нам стільки чудових ідей, коктейлів», – кажуть організатори. 1 квітня вони підведуть підсумки першого етапу та оголосять чільні 16 учасників. «Також ми надамо зворотній зв’язок від суддів так, як і планували. Подальші кроки зможемо оголосити після нормалізації ситуації у країні», – додають у World Class Ukraine.

Організатори доповнюють, що працюють над розширенням навчальних програм в інтернеті: «Ми працюємо над здійсненням віртуальних тренінгів та вебінарів від переможців конкурсу, бренд амбасадорів, галузевих експертів та шанованих партнерів».

Глобальний етап World Class 2020 планували провести у вересні в австралійському місті Сідней.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: World Class