Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Конкурс коктейлів Negroni Awards: як взяти участь

Конкурс твістів на коктейль Negroni влаштовують організатори, заклад Negroni Aperitivo Bar та виробник Negroni Antica Distilleria. Мета – приготувати авторську варіацію класичного італійського коктейлю. 

«Бармени всієї України, не ховайте таланти. Беріть участь у головному конкурсі цього року – Negroni Awards 2021 та вигравайте подорож до Італії, грошові призи і барний інвентар», – анонсують організатори. Головний приз конкурсу – подорож до Італії на батьківщину Negroni та відвідування заводу Negroni Antica Distilleria, а також 1000 євро. 

blank

Як подати заявку:

  • Заповнити форму на сайті з 7 по 21 липня;
  • Придбати один із бітерів від Negroni Antica Distilleria;
  • Приготувати власний твіст на Negroni з використанням придбаного бітера;
  • Опублікувати пост про твіст у соціальних мережах (Instagram/Facebook);

Пост повинен містити:

• фотографію коктейлю;
• назву й легенду коктейлю;
• детальну рецептуру та спосіб приготування;
• хештеги #negroniawards, #negronianticadistilleria і #negroniaperitivobar(теги на фото @negroniaperitivobar та @barometer_show –  для публікацій в Instagram)

Подати заявку можна до 7 липня. Півфінальний раунд відбудеться з 2 серпня по 14 вересня, під час цього етапу відбудеться гостьова зміна за участю півфіналістів у Negroni Aperitivo Bar у Києві. Фінал проведуть 20-21 вересня. «У тебе буде лише 10 хвилин, щоб приготувати чотири порції коктейлю – презентувати, аргументувати обрані інгредієнти та свою ідею», – описують механіку фіналу організатори.

Оцінять виступи фіналістів чотири члени журі: Дмитро Коломієць (Osocor Residence), Марко Черветті (Fozzy Group), Василь Шилофост (Zelda Bar, Negroni Aperitivo Bar) та представник Negroni Antica Distilleria.

Приз глядацьких симпатій або Silver Negroni в 500 євро отримає бартендер, який продасть найбільшу кількість власних коктейлів під час гестбартендингу. Ще одна спеціальна відзнака – набір пік для льоду BARTA від Артема Скапенка, співзасновника Barta Design і BAROUT. Цей приз отримає бартендер, якого оберуть представники номінації за критерієм «креативність».


BAROUT – інформаційний партнер премії Negroni Awards 2021.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Negroni Aperitivo