Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Конор Макґреґор продав свій бренд віскі власнику Jose Cuervo. Але продовжить його рекламувати

Компанія Becle фіналізувала угоду про придбання виробника віскі Proper No. Twelve, який належить зірці UFC Конору Макґреґору. Утім, ірландський боєць продовжить виконувати роль обличчя бренду, повідомляє Irish Times.

«За три роки ми пройшли шлях від мрії до статусу найбільшого бренду ірландського віскі в світі. Сьогодні ми святкуємо великий день для Proper No. Twelve та початок нової фази в історії компанії», – коментує Макґреґор. 

Бренд ірландського віскі No. Twelve виробляють у винокурні Old Bushmills Becle у Північній Ірландії. Макґреґор запустив бренд у вересні 2018 року – спочатку почали продажі в Ірландії та США, а згодом у Великій Британії, Австралії та Канаді.

Після придбання Becle Макґреґор збереже міноритарну частку бренду та продовжуватиме брати участь в маркетингових кампаніях Proper No. Twelve.

У квітні 2020 року Becle викупила додаткові 29% акцій Eire Born Spirits, якій належить бренд Proper No. Twelve, таким чином маючи 49% акцій. У квітні 2021-го стало відомо, що компанія залучила 150 мільйонів доларів кредитних коштів для остаточного придбання бренду. 


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Proper No. Twelve