Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Коньяк 1917 року знайшли на дні Балтійського моря

50 упаковок коньяка De Haartman & Co і 15 упаковок лікеру Benedictine знайшли шведські дайвери Ocean X Team на дні Балтійського моря. Це вантаж судна Kyros, яке вийшло з Німеччини до Росії у 1917 році, розповідає команда. 

«Важливість цієї події неможливо переоцінити. Це не просто рідкісний коньяк, а й частина історії колишньої Російської імперії», – розповідає команда. Уточнюють, що на момент затоплення судна Ніколай ІІ був главою Російської імперії.

Шведське судно перевозило міцні напої у час першої світової війни. Відправною точкою маршруту була Франція, прямувало воно до Санкт-Петербурга. Його затопив німецький підводний човен, який оцінив судно як контрабандне. Утім, під час інциденту жоден член екіпажу не постраждав. 

Дайвери Ocean X Team відшукали рештки судна в Балтійському морі в нейтральних водах між Швецією та Фінляндією. Напої здебільшого збереглися в хорошому стані, кажуть у 

У коментарі The New York Times історик барної культури Девід Вондріч додає, що низький рівень температури в морі міг допомогти зберегти напої в хорошому стані: «Міцні напої зберігаються протягом тривалого часу краще, ніж вино».

Обкладинка та фото: Ocean X Team