Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Кожен четвертий київський заклад чи магазин порушує карантин – Кличко

Кожен четвертий київський заклад порушує карантин, стверджує голова КМДА і міський голова Києва Віталій Кличко. 

За словами Кличка, за минулий тиждень представники Держпродспоживслужби і Муніципальної охорони спільно з поліцією перевірили 280 ресторанів і кафе, а також магазинів та ринків Києва. За підсумками перевірок склали 71 протокол про порушення режиму роботи під час карантину. 

«Кожен четвертий суб’єкт господарювання працює з порушеннями! І це – під час зростання кількості хворих у місті. А потім ми питаємо, чому Київ опинився в “помаранчевій” зоні?! Наголошу: посилення обмежень, якщо їх запровадять, ударить передусім по самих підприємцях. Тому закликаю всіх працювати, дотримуючись правил безпеки і визначених регламентів!», – заявив на брифінгу 14 вересня Кличко.

Відео КМДА

З 14 вересня Київ перебуває у «помаранчевій» зоні адаптивного карантину. 

Як і в «жовтому» рівні, для закладів громадського харчування це означає заборону на роботу з 00:00 до 07:00. Додаються для закладів також обмеження на прийом відвідувачів закладам – із забезпеченням наповненості не більш як на 50% посадкових місць у приміщенні.

Також «помаранчевий» рівень передбачає обмеження:

  • проведення масових заходів до 220 осіб і з не більш як однією особою на 10 квадратних метрів;
  • заборону прийому відвідувачів закладами торговельного (зокрема, в магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах) і побутового обслуговування населення, крім випадків забезпечення перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 квадратних метрів торговельної площі);

Перехід регіону в ту чи іншу зону відбувається при перевищенні показників протягом п’яти днів поспіль. Епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Віталій Кличко / Facebook