Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Крафтова пивоварня «Дідько» відкриває гастропаб у Львові

Гастрономічний паб у Львові відкриває українська крафтова пивоварня «Дідько». Відкриття закладу «Дідько Паб» на вулиці Вірменській відбудеться у четвер, 23 січня о 19:00.

«Це колоритний паб з крафтовим пивом від пивоварні “Дідько”, і ще парочкі його друзєй пивоварів», – розповідають у закладі. 

«Від великої любові і поваги до пивоварів “Дідько” вирішили сконцентрувати їхню енергію в самісінькому центрі Львова у вигляді стильного гастрономічного пабу. У планах – бути автентичними, веселими і гордими, підтримувати світову славу бренду “Дідько”, пригощати усіх найкращим крафтовим пивом з усієї території України та світу. […] Основним завданням вважаємо створення унікального вільного простору для спілкування та, наперед перепрошуємо, матюків й різного роду еративів. Буде шумно, смачно та якісно», – додають у коментарі Barout. 

У «Дідько Паб» подаватимуть крафтове пиво власного виробництво, а також пиво від українських броварів Mova, ReBrew, Ten Men, Hoppy Hog, KF, 7 Bridges і Volta. 

До пива у закладі будуть пропонувати основні страви та закуски. «Це створить максимально комфортні умови для будь-якого споживача», – додають у «Дідько Паб». 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Адреса: вулиця Вірменська, 2

Режим роботи: 15:00-02:00 (з понеділка по суботу), 09:00-02:00 (неділя)

Обкладинка та фото: «Дідько»