Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Купіть коктейль та допоможіть придбати апарат ШВЛ: благодійна ініціатива #CheersForCharity у Львові

Благодійну ініціативу #CheersForCharity з придбання медичного обладнання влаштовують заклади Львова. Це спільний проєкт громадської організації «Нічні Амбасадори», закладу People Place та кількох інших закладів, розповідає Barout співзасновник Чад Зоратлі.

«На порозі зимові свята, і ми організовуємо благодійну акцію #CheersForCharity: кошти від продажу коктейлів з 11 по 25 грудня передамо на потреби медичної системи», – розповідають організатори про щорічний захід. 

Кошти планують передати на потреби Rotaract Club Lviv International, що потребує придбання апарату Neopuff System зі штучної вентиляції легень для немовлят. «У Львові їх практично немає, або ж вони перебувають в дуже поганому стані. Вартість одного такого апарата від 2 тисяч доларів, наша мета – назбирати більше», – додає Зоратлі. 

У кожному із закладів, що беруть участь в ініціативі, можна замовити напій, прибутки від якого передадуть на благодійність. Наприклад, у People Place це акційний коктейль Dreamer’s Dream. Також в акції беруть участь львівські заклади 12 Steps BarPapi, The Room Wine Bar, «Світ кави», «Старі мури», Cheesebakery та SDV Coffee.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: People Place