Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Барахолка «Кураж» відкриває бар із натуральним вином. Він називається «Синичка»

Винний бар «Синичка» відкривають на барахолці «Кураж», що повертається після тимчасової перерви через карантин 25 липня. Заклад спеціалізуватиметься на натуральних винах, також можна буде придбати класичні тихі та ігристі вина.

«Окрім смачних коктейлів від партнерів, “Кураж” тепер також зможе запропонувати зустріти захід сонця під натуральне вино з власного бару», – розповідають Barout організатори. Додають, що ідея відкриття бару належить засновниці «Куражу» Альоні Гудковій, а розробником винної карти закладу став шеф-сомельє goodwine Роман Ремеєв.

«Натуральні вина – не буквальна назва, адже в цілому всі вина натуральні. Набагато краще передає їх суть фраза low intervention. Для розуміння можна зробити градацію: індустріальні вина, вина від приватних виробників, органічні вина, біодинамічні вина і low intervention вина, у виробництво яких люди втручаються найменше», – коментує Гудкова.

У «Синичці» пропонують вина  від 70 гривень за келих і від 335 гривень у пляшках. Наприклад, сомельє Ремеєв радить звернути увагу на позиції Pet-Nat із німецького регіону Пфальц («Легке та ягідне, нагадує дідусеве домашнє вино, тільки більш комплексне»), Perfect Day із Австрії («Чудовий набір ароматів і смаку, квашена трава, квашений лимон, диня, а до всього цього додамо дріжджового тіста та поллємо медовим розсолом») і Harslevelu із Угорщини («Впевнений оранж із середніми танінами, абрикос у смаку та запаху»). 

«Синичка» працюватиме під час барахолок «Кураж», що проходять на вихідних на ВДНГ. Перший після перерви «Кураж» заплановано на 25-26 липня.

Коли:

25-26 липня

Де:

м. Київ, 19-й павільйон ВДНГ, проспект Глушкова, 1


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: «Кураж»