Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Темне пиво на основі колд-брю привезуть на Kyiv Beer Festival

Темне пиво на основі кави холодної екстракції колд-брю продаватимуть на фестивалі Kyiv Beer Festival. Це колаборація обсмажувальника Mad Heads Coffee Roasters та одеської крафтової пивоварні Odd Brew.

«Ми створили портер, поєднавши шість солодів і два хмелі. У нас не було завдання розкрити хміль, головне було зробити насичену солодову основу. […] Ми не хотіли отримати каву з пивом, нашою метою було створити гармонійне і збалансоване поєднання смаків та ароматів», – розповідає Barout керівник Odd Brew Георгій Клімов.

«Ми взяли зерно Колумбія Мамутідай натуральної обробки від Nodric Approach і зробили з нього щільний екстракт колд-брю», – коментує співзасновник та обсмажувальник Mad Heads Артем Врадій.

Напій має назву Come On Coffee міцність 7,2%. Придбати пиво по 80 гривень за келих можна буде лише у межах фестивалю Kyiv Beer Festival, який пройде у межах серії заходів Ulichnaya Eda на Арт-заводі Платформа 7-8 вересня.


Раніше Barout писав про пиво «Ципа», настояне у бочці для віскі Tullamore D.E.W.. Також ми писали про віскі Jameson, яке витримували у бочках з-під IPA і перше ірландське віскі у діжках з вишні. Окрім того, Jameson випустив віскі у серії Caskmates у співпраці з американськими крафтовими виробниками пива.

Раніше ми писали про віскі Jack Daniel’s, витримане у бочках для стаута, і текілу Don Julio, витриману у діжках для віскі. Також розповідали про безалкогольний напій від власника Jameson.


Обкладинка: Kyiv Beer Festival