Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Київ і 10 областей готові до послаблення карантину – показники МОЗ

Епідемічні показники дозволяють Києву та ще десяти областям України послаблювати карантинні обмеження, свідчать дані Міністерства охорони здоров’я України.

У Києві заповненість ліжок у лікарнях не перевищує 50%, середня кількість тестувань на коронавірус становить 96 на 100 тисяч населення (норма − понад 24 на 100 тисяч). Коефіцієнт нових випадків коронавірусу та динаміка зростання цих випадків у місті також відповідають критеріям для послаблення карантину.

Дозвіл на перехід до наступного етапу адаптивного карантину, тобто серед іншого відкриття барів, ресторанів і кафе для роботи у залах, можливий після ухвалення відповідного рішення міською владою. У випадку Києва – після рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Також до послаблення карантину готові Київська, Вінницька, Запорізька, Кіровоградська, Полтавська, Сумська, Харківська, Херсонська, Хмельницька та Черкаська області. У цих областях чотири показники відповідають нормі.

Наразі не відповідають критеріям послаблення карантину Чернівецька, Чернігівська, Тернопільська, Рівненська, Одеська, Миколаївська, Львівська, Луганська, Донецька, Івано-Франківська, Закарпатська, Житомирська, Дніпропетровська та Волинська області.


Це стало можливим після зміни критеріїв МОЗ, за якими визначали готовність регіонів до послаблення обмежувальних заходів. Раніше при ухваленні рішення щодо послаблення чи посилення карантинних заходів Кабмін керувався трьома чинниками: інцидентність (кількість нових випадків Covid-19 за останні сім діб на 100 тисяч населення), завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 (повинна становити менше 50%) та охоплення тестуванням не нижче за рівень інцидентності (середня кількість тестувань протягом останніх семи днів складає понад 12 на 100 000 населення).

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру