Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Київ перевели з «жовтої» зони у «помаранчеву». Що це означає для барів і ресторанів

Місто Київ перейшло в «помаранчеву» зону за рівнем епідемічної загрози, повідомляє Кабінет міністрів України з посиланням на рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, ухваленого на засіданні 10 вересня. Причина – невиконання критеріїв адаптивного карантину.

Як і в «жовтому» рівні, для закладів громадського харчування це означає заборону на роботу з 00:00 до 07:00, згідно з постановою Кабінету міністрів України від 12 серпня. Додаються для закладів також обмеження на прийом відвідувачів закладам – із забезпеченням наповненості не більш як на 50% посадкових місць у приміщенні.

Також «помаранчевий» рівень передбачає обмеження:

  • проведення масових заходів: до 220 осіб і з не більш як однією особою на 10 квадратних метрів;
  • заборону прийому відвідувачів закладами торговельного (зокрема, в магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах) і побутового обслуговування населення, крім випадків забезпечення перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 квадратних метрів торговельної площі);
Повний розподіл за зонами можна переглянути за посиланням 

Що відбулося? Нові критерії адаптивного карантину від МОЗ працюють за новою системою з кількома рівнями епідемії в окремих регіонах України: «зеленому», «жовтому», «помаранчевому» і «червоному». Центральна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки Covid-19 на засіданні 31 липня. За постановою Кабміну 12 серпня, визначили три критерії замість чотирьох:

  • завантаженість в лікарнях першої хвилі (не більше 50% ліжко-місць);
  • охоплення тестування (не менш 24 на 100 тисяч населення);
  • кількість нових випадків на 100 тисяч населення (не більше 40%);

Що це означає? У «зеленому» регіонах обмеження для роботи закладів не передбачені. Утім, «жовтий» рівень епідемзагрози передбачає низку обмежень: обмеження проведення заходів просто неба (культурних, спортивних, розважальних тощо) із не більш як однією людиною на 5 м², заповненість культурних закладів (приміром, кінотеатрів) на не більше 50% та заборона відвідування заходів соціального захисту. Також продовжують діяти карантинні обмеження: масковий режим у громадських місцях і громадському транспорті, а також необхідність брати з собою документи при виході з дому. 

Повністю заборонена робота закладів громадського харчування, включно з барами, у регіонах із «червоним» рівнем епідемічної загрози. У регіонах із «жовтим» і «помаранчевим» рівнем робота закладів громадського харчування та розважальних закладів на зразок нічних клубів обмежується з 00:00 до 07:00. Утім, у МОЗ додають, що додаткові обмеження можуть встановлювати органи місцевої та державної влади.

Чому Київ перейшов із «жовтої» зони у «помаранчеву»? Перехід регіону в ту чи іншу зону відбувається при перевищенні показників протягом п’яти днів поспіль. Епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру