Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Київ третій день поспіль не відповідає критеріям послаблення карантину МОЗ. Що це означає для барів?

Третій день поспіль місто Київ не відповідає одному з критерії послаблення карантину від Міністерства охорони здоров’я України, свідчать дані на сайті МОЗ. Раніше міністерство визначило триденний період невідповідності критеріям послаблення карантину як причину для ухвалення регіональною владою рішення щодо посилення карантинних заходів, а відповідно – обмеження роботи закладів громадського харчування.

У МОЗ визначили триденний період невідповідності критеріям послаблення карантину як причину для ухвалення регіональною владою рішення щодо посилення карантинних заходів. «Регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повинні посилювати карантинні обмеження через коронавірус на місцях, якщо протягом трьох днів поспіль епідеміологічна ситуація в області не відповідає визначеним Урядом критеріям», – йдеться у повідомленні міністерства від 25 червня.


«Якщо протягом трьох днів показники на місці не відповідають критеріям, встановленим у постанові Кабінету міністрів України, регіональна комісія ТЕБ та НС повинна зібратися і визначитися щодо посилення карантинних заходів», – додали в міністерстві.

Відповідно, триденне перевищення норми показника динаміки повинне спонукати регіональну комісію в межах КМДА ухвалити рішення щодо карантинних заходів.

Утім, після зміни системи критеріїв МОЗ, показники почали нести характер рекомендацій для місцевої влади. Це підтверджує приклад Львова, де показники для послаблення карантину не відповідають нормі, але регіональна комісія та міський голова Андрій Садовий вирішили відновити роботу закладів у приміщеннях. Це рішення у Львові назвали «вимушеним кроком для підтримки малого та середнього бізнесу». 


Уряд України дозволив відкрити заклади в Україні 5 червня. Зробити це змогли всі українські області, крім Києва та кількох регіонів – відповідно до епідемічних показників.

Утім, у червні МОЗ змінили систему критеріїв, що дозволяють відновити роботу закладів громадського харчування. Раніше при ухваленні рішення щодо послаблення чи посилення карантинних заходів Кабмін керувався трьома чинниками: інцидентність (кількість нових випадків Covid-19 за останні сім діб на 100 тисяч населення), завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 (повинна становити менше 50%) та охоплення тестуванням не нижче за рівень інцидентності (середня кількість тестувань протягом останніх семи днів складає понад 12 на 100 000 населення).

Тепер МОЗ керується чотирма іншими критеріями: 

  • коефіцієнт виявлення випадків Covid-19 (відношення нових випадків коронавірусу до кількості ПЛР-тестувань за останні сім днів);
  • показник динаміки зростання нових випадків Covid-19 (тижнева зміна коефіцієнта виявлення випадків інфікування Covid-19);
  • середня кількість тестувань методом ПЛР та ІФА протягом останніх днів (повинна становити не менше 24 на 100 000 населення);
  • заватаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 (не більше 50%);

Станом на 22 і 23 червня Київ і 10 регіонів України задовольняли оновлені вимоги міністерства. Утім, протягом станом на ранок 24, 25 і 26 червня, Київ демонструє перевищення норми за показником динаміки зростання нових випадків Covid-19. Станом на ранок 26 червня цей показник становить 28,59% при нормі в 10%. Утім, на ранок 25 червня цей показник становив 34,37%. 


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру