Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Like A Local’s Wine Bar відкривають триповерховий заклад на Подолі

Винний бар Like A Local’s Wine Bar починає роботу на вулиці Спаській на Подолі. Відкриття закладу відбудеться 28 червня о 20:00.

«Це вже третій заклад мережі, в якому подають лише українські вина, а меню якого складається виключно з українських продуктів», – кажуть у закладі

«Ми давно планували відкриття бару на Подолі, шукали більше приміщення і бажано не в підвалі, як це було раніше. За збігом обставин третій бар матиме три поверхи і розташований у центрі Подолу», – розповідає ідеолог та співвласник Like a Local’s Wine Bar Сергій Клімов.

У третього бару мережі три поверхи. «Кожен поверх бару на Подолі матиме свою атмосферу та відрізнятиметься від попереднього. Перший буде більше для вечірок, другий – ціла затишна оранжерея, а третій – для дружніх бесід», – додає Клімов.

У винній карті бару більше 50 вин від 13 українських виноробень. Ціни – від 200 гривень за пляшку. Повна винна карта – на офіційному сайті Like A Local’s Wine Bar.

«Меню їжі аналогічне барам мережі. Тут фірмові намазки та традиційні пироги,  сирні та мясні тарілки, а також канапки, брускети, равлики та багато іншого», – кажуть у закладі.

Два перші Like A Local’s Wine Bar працюють на вулицях Січових Стрільців і Льва Толстого.

Чому в Україні продовжують відкривати винні бари? Розповідали в окремому матеріалі.


Адреса: вулиця Спаська, 5 (вхід з вулиці Хорива)
Режим роботи: 12:00-23:00 (з неділі по четвер), 12:00-01:00 (п’ятниця та субота)
Facebook