Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Локдаун треба продовжити після 24 січня – глава МОЗ

Локдаун потрібно продовжити на термін після 24 січня, заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов в ефірі телеканалу 24. 

На запитання, чи є підстави для продовження загальнонаціонального карантину, Степанов відповів: «Обов’язково є».

«В Україні були січневі свята, які супроводжувалися масовим святкуванням за участі великої кількості людей. Також люди їздили до родичів, багато переміщувалися. Все це потенційно дуже сильно вплине на зростання кількості інфікованих Covid-19», – пояснив Степанов.

Керівник МОЗ додав, що в січні зазвичай спостерігають сезонне підвищення кількості захворювань на грип, а відповідно – збільшується навантаження на медичну систему. «Іноді [хворі на грип] потребують лікування в закладах охорони здоров’я. І ми зацікавлені в тому, щоб не було в жодному разі критичного навантаження на медичну систему», – додав Степанов.


Локдаун в Україні діє з 8 по 24 січня. Новий жорсткий карантин передбачає, зокрема, припинення прийому гостей закладами громадського харчування. Для ресторанів і кафе дозволяють роботу на самовивіз і доставку, для барів це означає тимчасове припинення роботи.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: МОЗ