Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Жорсткий карантин в Україні вводять з 8 по 25 січня – прем’єр

Уряд планує ввести локдаун з 8 по 25 січня, заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. 

«Ми бачимо, що кількість хворих трохи зменшилася за минулі кілька тижнів. Ситуація складна, але ми бачимо позитивні тенденції. Уряд вирішив не вводити жорсткий карантин до кінця року, але ми приймемо рішення щодо додаткових обмежень наступного року», – заявив Шмигаль до початку засідання Кабінету міністрів.

У період локдауну в січні буде заборонена робота закладів громадського харчування, крім доставки та самовивозу, а також шкіл, ТРЦ, ринків, непродовольчих магазинів, культурних і розважальних центрів. Водночас у тексті постанови не йдеться про заборону роботи громадського транспорту, банків, готелів та дитячих садків.

Водночас Міністерство охорони здоров’я запропонувало продовжити режим карантину в Україні до 28 лютого. Також керівник МОЗ Максим Степанов пропонує продовжити роботу барів і ресторанів до 23:00: «Ми пропонуємо продовжити роботу закладів громадського харчування до 23:00, але з забороною проведення розрахунків після 22:00».

«Ми бачимо, що кількість хворих трохи зменшилася за минулі кілька тижнів. Ситуація складна, але ми бачимо позитивні тенденції», – додав прем’єр. Ці ознаки він пояснив результатом штрафів за порушення маскового режиму та «карантином вихідного дня».


Уранці 9 грудня видання LB.ua оприлюднило інформацію про те, що уряд введе локдаун з 8 по 25 січня.

Раніше заступник голови МОЗ Віктор Ляшко повідомив, що на час можливого локдауну не будуть закривати громадський транспорт, готелі, церкви та гірськолижні курорти.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру