Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Локдауни не будуть необхідні, якщо 95% людей носитиме маски – ВООЗ

Якщо 95% людей буде дотримуватися маскового режиму, жорсткі карантинні заходи на зразок закриття барів і ресторанів не будуть потрібні, заявив регіональний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я в Європі доктор Ганс Клюґе. 

«Якщо ми всі докладемо зусиль, то локдаунів можна уникнути. Я підтверджую свою позицію – локдауни є заходами останньої необхідності. Використання масок у жодному разі не є панацеєю, до цього потрібно вживати й інших заходів. Утім, якби дотримання маскового режиму сягнуло 95%, локдауни не були б потрібні», – заявив доктор Клюґе.

Окрім використання масок, ВООЗ наполягає на використанні адаптивних і пропорційних заходів для протистояння поширенню пандемії: «Я закликаю використовувати систему з рівних рівнів з огляду на серйозність поширення захворювання у межах певної спільноти. Для кожного з рівнів епідемічної небезпеки повинні бути передбачені пропорційні карантинні заходи. Це дозволить краще регулювати дії урядів залежно від ситуації».

Представник ВООЗ у Європі додав, що жорсткі карантинні заходи і домашній режим роботи також має шкідливі наслідки: наприклад, психологічні проблеми, насилля на гендерній основі та потреба економічної допомоги постраждалим. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру