Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Майже $10 млрд сягнули продажі слабоалкогольних та безалкогольних напоїв

Майже 10 мільярдів доларів досягла вартість категорії слабоалкогольних та безалкогольних міцних напоїв у 2021 році, свідчать дані аналітичної компанії IWSR.

Категорія зросла на 6% з 2018 року – тоді вартість становила 7,8 мільярда доларів, пише The Spirits Business. Наразі low-ABV та no-ABV напої займають 3,5% обсягу загального алкогольного ринку.

За прогнозами IWSR, уже до 2025 року зростання сектору безалкогольних і слабоалкогольних напоїв випередить загальну категорію алкоголю.

Пиво та сидр становлять 75% у сегменті low-ABV та no-ABV напоїв. Категорія безалкогольного пива зростатиме в середньому на 11% щороку до 2025 року.

Найбільш динамічними ринками для безалкогольних і слабоалкогольних напоїв називають США та Британію. Очікується, що продажі у США до 2025 року в середньому зростатимуть на 28% щорічно.

«Ринок безалкогольних та слабоалкогольних напоїв усе ще перебуває на ранній стадії зростання в багатьох категоріях і регіонах, оскільки цей сектор продовжує визначати себе», – підкреслюють в IWSR.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Martini