Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Винний бар «Мальбек Танго&Вино» відкрили на Подолі

Заклад «Мальбек Танго&Вино» почав роботу на вулиці Боричів Тік на Подолі. Він поєднує формати винного бару і танцювального майданчика для танго. 

Заклад називають «найбільш аргентинським баром Києва». «Заходьте куштувати вино, закуски і танго», – кажуть власники бару, названого на честь сорту червоного вина.

У меню – червоне вино з Аргентини, Чилі, Австралії, Італії, Іспанії та Франції, а також позиції білого, ігристого, рожевого і кріпленого. Усе вино – від 375 до 750 гривень за пляшку. 

До вина пропонують аргентинські пироги емпанади (55 грн за 75 г): наприклад, яловичина зі спеціями, шпинат і моцарела чи рокфор і волоський горіх. Також готують закуски. 

«Мальбек Танго&Вино» розташований у будівлі XIX століття, де раніше було приміщення монастиря і ткацька фабрика. Усередині близько 100 квадратних метрів. Фасад зберігають як історичну пам’ятку. 

Винний бар почав роботу наприкінці липня, але працював у тестовому режимі – лише з четверга по неділю. З жовтня заклад почне працювати у щоденному режимі.

Коли:

17:00-23:00 (будні), 13:00-23:00 (вихідні) 

Де:

м. Київ, вулиця Боричів Тік, 41

Телефон

068 504 3626

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Vasylenko Photograph