Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Манекени для соціальної дистанції: ідея для роботи барів на карантині з Литви

Використати манекени для демонстрації важливості збереження соціальної дистанції вирішили у столиці Литви Вільнюсі, повідомляє туристичний сайт міста. 

Із травня у місті почали діяти пом’якшення карантинних заходів, заклади змогли приймати гостей усередині приміщень. Утім, для забезпечення дистанції між гостями, кількість людей, що одночасно перебувають в закладі, вирішили обмежити. Вільні посадкові місця у місцевих закладах вирішили закрити манекенами зі зразками одягу від литовських дизайнерів. 

«Порожні столи всередині ресторану виглядають досить дивно, але ми не можемо їх прибрати. Тому ми вирішили запросити наших сусідів із магазинів одягу, щоб використати столи для показу свої найновіших колекцій», – коментує власник ресторану Cosy Берні Тер Браак.

Заклад почав співпрацювати з магазином литовської дизайнерки Юлії Янус, але згодом до проєкту приєдналися ще 18 брендів. Наразі в ресторані встановили понад 60 манекенів, на кожному з них є інформація про річ і те, де її можна придбати. 

«Фешн-індустрія – одна з галузей, які найбільше постраждали від карантину, – коментує дизайнерка Янус. – Місцеві магазини продавали нішеві оригінальні речі місцевих брендів. Та зараз вони зачинені через карантин, і ми не можем показувати нові колекції, а рівень продажів суттєво знизився. Сподіваємося, що ця кампанія дозволить висвітлити проблему». 

Підтримує проєкт і місцева влада. «Ця ініціатива – ідеальне поєднання креативності та духу співдружності місцевої спільноти», – коментує мер Вільнюса Ремігіус Сімасіус.  

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Go Vilnius