Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Martini почав продавати безалкогольні напої

Напої без вмісту алкоголю почав продавати італійський виробник вермутів Martini. Це перший вихід виробника у категорію безалкогольних напоїв, повідомляє Bar Magazine.

Безалкогольні аперитиви Martini Vibrante і Martini Floreale почали продавати на ринку Великої Британії. У Martini кажуть, що вони підходять для випадків, коли «люди хочуть витончений напій, але без вмісту алкоголю».

«У минулому, якщо ви відмовиляся від алкоголю, це означало, що ви повинні були відмовитися від походу в бар із друзями. Але часи змінюються, споживачі не хочуть втрачати ці моменти. До того ж вони більш відповідально ставляться до свого здоров’я. Ці нові продукти мають на меті запропонувати альтернативу», – каже віцепрезидент Martini Нік Стрінґер.

Для приготування напоїв Martini використовує ті самі види вина, що й для приготування класичних вермутів. У процесі виробництва відмовляються від алкоголю, натомість додаючи ботанікали. У Martini Vibrante використовують італійський бергамот, а у Martini Floreale – римську ромашку.

Обидва напої пропонують подавати разом із тоніком і льодом. Наразі їх почали продавати лише у Великій Британії. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Martini

Статті на цю ж тему