Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

«Ми більше не можемо чекати»: мережа британських пабів вирішила відновити роботу попри заборону влади

Одна з найбільших британських мереж пабів Oakman Inns вирішила відновити роботу з 4 липня попри заборону від влади Сполученого Королівства. 

«Ми приймаємо бронювання столів із 4 липня. Ми дуже чекаємо на відновлення роботи і запрошення гостей. Сподівємося ви скучили за нами так само, як за вами скучили ми та наша команда. Ми вжили заходів безпеки для захисту наших гостей і працівників, тож запрошуємо вас у безпечне і приємне середовище», – йдеться у повідомленні на сайті мережі.

4 липня усі 28 пабів Oakman Inns готуються відновити роботу, підтвердив керівник компанії Дермот Кінґ. «Ми відновлюємо роботу попри відсутність визначеності, яку повинен був забезпечити уряд сфері гостинності. Ми більше не можемо чекати і не змінимо плани, якщо не втрутиться прем’єр-міністр», – додав Кінґ. 

Керівник мережі, що працевлаштовує близько 1000 людей, каже, що через карантин без роботи залишилися 90% його підлеглих. Кінґ додає, що складним є і процес відновлення роботи закладів після тривалої паузи: «Операційні виклики з відновлення ресторанів величезні. Ми повинні планувати на три тижні наперед, щоб готувати запаси продуктів і напоїв. Правила карантину дозволяють нам проводити навчання в закладах, але ми не можемо працювати над меню. Якщо уряд знову ухвалить рішення змінити все, нам потрібен час на підготовку».

Окрім відновлення роботи закладів, Кінґ закликає владу Великої Британії переглянути рішення про соціальну дистанцію між гостями кафе і ресторанів у два метри, зменшивши дозволену відстань з 2 метрів до одного. «Це не перебільшення – якщо уряд завадить нам відновити роботу, у сфері гостинності втратять роботу дуже багато людей, а чимало закладів більше не відчинять двері».

«Усі чекають на день, коли у нашій країні знову повернеться відчуття нормальності. Але, якщо влада не діятиме швидко, ми не зможемо підняти келих за відновлення цього відчуття – тому що більшість барів і пабів будуть зачинені», – додав Кінґ.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Oakmann Inns